PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9InNvcy5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Егоїстична дружина зайняла позицію жертви і не хоче змінюватися

30.09.2015

Валерія та Олександр Самай – наймолодше подружжя пара за всю історію проекту «Врятуйте  нашу сім’ю» – їм всього лише по 19 років. За допомогою в програму звернулася Лєра, бажаючи відучити чоловіка пиячити і припинити побої.

Але, як виявилося в ході випробувань, більш налаштованим до змін виявився Олександр. Лєра ж, побачивши, що чоловік, раніше страждав від алкоголізму, досягає висот на своїй новій роботі – в кінному театрі, не змогла примиритися з успіхом коханого, і привезла йому як презент на день народження улюблену випивку. «Що хочу, те й дарую. Ніхто мені нічого не заборонить. Він доросла людина, якщо він не захоче, на нього нічого не вплине », – прокоментувала свою поведінку Валерія.

Сашко не зміг встояти перед спокусою, і за це його ледь не звільнили. Але юнак пообіцяв керівництву, що подібний інцидент стався вперше і востаннє.

Саша пьет пиво

Лєра, яка сама привезла випивку, образилася на чоловіка через зневажливе ставлення до себе. Обрала звичну тактику – маніпулювати тим, що вона зараз піде. «Якби вона зібралася конкретно піти додому, вона пішла б. А так вона відійшла на метрів сто, стала і стоїть, чекає, як завжди, поки я не підійду і не вибачусь, поки не прогнусь під неї. Вона буде там стояти, поки я не підійду. Гаразд, піду вибачатися … за щось », – говорить Саша.

На тлі позитивних змін чоловіка, Лєра, яка нічого не досягла, вже не виглядала такою відповідальною, як до участі в проекті. Саме тому Дмитро Карпачов вирішив приділити більше уваги виправленню Валерії.

Лера плачет

Спеціально для того, щоб показати дівчині, що вона повинна змінити модель поведінки, перестати істерити і маніпулювати оточуючими, було проведено наймасштабніше випробування в історії СТБ. Психологу допомагали 500 чоловік – вони побудували величезний лабіринт, з якого Лєра повинна була вибратися. З моменту початку випробування пройшло близько 20 хвилин, а учасниця вже здалася. «Один раз пройшла, другий раз, третій. Ну не вийшло – значить не буду більше. Не хочу », – говорить вона.

Ведучий був непохитний і не відреагував на сльози. Як і ланки живого лабіринту. Валерія змінила тактику, і просто почала стояти на місці. Чи вдасться Лєрі вибратися з живого лабіринту, ви можете побачити в програмі.

У наступному випробуванні Дмитро вирішив надати дівчині можливість розкритися, оволодіти новим навиком, і запросив її на тренування команди черлідерів. Але й тут Валерія почала плакати, говорити, що не може займатися, і розповіла про серйозне захворювання, з яким їй протипоказані навантаження: «У мене серцева недостатність, синдром ВПВ. І в мене не працює клапан, не надходить правильно кров. Навіть стрибок може бути смертельним. У мене навіть хрипи почалися, не вистачає мені повітря. І у мене в голові тільки те, що мені боляче ». У ході випробування було проведено медичне обстеження, яке показало справжню картину стану здоров’я Лєри.

Лера и тренер

Останні випробування проекту парі належало пройти пліч-о-пліч. Для того, щоб облаштувати будинок, який безкоштовно Олександру надав кінний театр, подружжя повинно було протягнути віз з будматеріалами цілих 3 км. Тоді вони могли б отримати їх безкоштовно і зайнятися ремонтом. Це випробування показало, хто в стосунках насправді хоче врятувати сім’ю.

Хто б міг подумати, що дівчина, яка сама звернулася за допомогою в проект, відмовиться змінюватися. Вона бачила джерело проблем в своєму чоловікові, але не захотіла помічати власних недоліків. Такою поведінкою вона не тільки сама стоїть на місці, але і тягне на дно кохану людину.

Чи є майбутнє у такої сім’ї? І чи варто взагалі її рятувати, дивіться у відео:

Video: Егоїстична дружина зайняла позицію жертви і не хоче змінюватися

Эгоистичная Лера, увидев позитивные изменения мужа поняла, что теперь не будет выглядеть такой ответственной, как до проекта. Собственный эгоизм не дает ей радоваться победам любимого человека.

Смотреть следующую часть

Часть 1 из 4

Часть 4 из 4

Смотрите предыдущий выпуск прямо сейчас!