Експерти пост-шоу проекту спіймали героїню на постійній брехні

Врятуйте нашу сім’ю

Темою першого пост-шоу п’ятого сезону «Врятуй нашу сім’ю» стала паталогічна ревнощі. Перш, ніж повернутися до проблеми головних героїв проекту, ведучий Дмитро Карпачов запросив до студії ще одну пару, що зіткнулася з подібною ситуацією. Роман Хомин з дружиною Юлією пережили багато сварок і зрад, що зруйнувало їх відносини. Поставити в них крапку або спробувати врятувати шлюб вони спробували під час пост-шоу.

rtyeee

Для того, щоб уникнути чергової неправди, подружжя пройшли опитування на детекторі брехні, і результати здивували всіх присутніх. Виявилося, що чоловік, який постійно ревнував Юлю, виявився не таким безгрішною людиною, яким спочатку здавався. Дружина ж зробила сенсаційне зізнання: вона не любить Романа, а її серце належить коханцеві. Дмитра Коляденка, експерта проекту, шоумена і співака обурило таке положення речей. Він був розчарований часом, що чоловіки не вміють завойовувати жіночі серця. «Хочеться зробити курси підвищення кваліфікації для чоловіків, щоб вони навчилися доглядати за жінками. Я буду там тренером », – іронізував він.

Читайте також: Сварки подружжя показали в кінотеатрі перед натовпом незнайомих людей

Коли в студії з’явилися учасники проекту, Яна і Женя, які трималися за руки, глядачі налаштувалися на те, що їхні стосунки, нарешті, стали краще. Але в ході бесіди стало ясно, що брехня з їхньої родини нікуди не зникла. «Чим більше буде клубок недовіри, тим більше вони будуть мучити один одного. Або вони змиряться з правдою, або вони будуть мститися далі », – резюмувала фізіогноміст Тетяна Ларіна. Яна настільки боялася і не хотіла говорити чоловікові про кількість її статевих партнерів, що кілька разів збрехала про це перед публікою.

Чому Яна зважилася на брехню, незважаючи на ймовірність викриття, дізнайтеся в ВІДЕО:

Часть 2 из 2