Дмитро Коляденко розповів про стосунки своїх прабатьків

Врятуйте нашу сім’ю

На пост-шоу проекту «Врятуй нашу сім’ю» гості та експерти студії обговорювали тему «Чи може бути щасливим подружжя з різними інтересами?». Думки розділилися: опитування показало, що більшість людей вважає це можливим, якщо є точки дотику. Частина респондентів упевнені, що щастя в такій сім’ї не буде, адже подружжя не дивиться в одному напрямку.

uu

Виявилося, що після програми Костянтин і Юлія вирішили якийсь час пожити окремо, щоб у них був час подумати і знайти спільні інтереси. Психологи проекту, а також гості реаліті зазначили, що це шлях «в нікуди».

Дмитро Коляденко, експерт проекту, співак і шоумен, поділився історією зі свого життя. «Моя бабуся була велика, весела і харизматична жінка, а дідусь – зовсім інший, він постійно мовчав. Одного разу я побачив, як увечері вони взялися за руки і шепотіли один одному на вушко слова про кохання», – розповів Дмитро.

Читайте також: Як дитині знайти друзів. Порада психолога

Він дав подружжю пораду, як ужитися і навіть в простих речах знаходити позитивні моменти: «Пропилососьте, посмійтеся, поспілкуйтеся! Якби я жив з вами, я б знайшов вам розвагу, – жартував Дмитро Коляденко, – Костя, кидаєш пити і курити. Далі, Юля – піти в салон, пошити гарне плаття і ходити вдома на підборах. Костя, говори Юлечці: «Я люблю тебе». Частіше обіймай її і танцюйте вдома разом! Вона не захоче ходити по клубах. Розтопи своє серце! »Як далі складеться доля подружжя, тепер залежить тільки від них самих.

Обговорення теми про різні цінності в сім’ї дивіться в пост-шоу проекту:

Дивитися наступну частину

Дивіться попередній випуск прямо зараз!