Егоїстична дружина зайняла позицію жертви і не хоче змінюватися

Врятуйте нашу сім’ю

Валерія та Олександр Самай – наймолодше подружжя пара за всю історію проекту «Врятуйте  нашу сім’ю» – їм всього лише по 19 років. За допомогою в програму звернулася Лєра, бажаючи відучити чоловіка пиячити і припинити побої.

Але, як виявилося в ході випробувань, більш налаштованим до змін виявився Олександр. Лєра ж, побачивши, що чоловік, раніше страждав від алкоголізму, досягає висот на своїй новій роботі – в кінному театрі, не змогла примиритися з успіхом коханого, і привезла йому як презент на день народження улюблену випивку. «Що хочу, те й дарую. Ніхто мені нічого не заборонить. Він доросла людина, якщо він не захоче, на нього нічого не вплине », – прокоментувала свою поведінку Валерія.

Сашко не зміг встояти перед спокусою, і за це його ледь не звільнили. Але юнак пообіцяв керівництву, що подібний інцидент стався вперше і востаннє.

Саша пьет пиво

Лєра, яка сама привезла випивку, образилася на чоловіка через зневажливе ставлення до себе. Обрала звичну тактику – маніпулювати тим, що вона зараз піде. «Якби вона зібралася конкретно піти додому, вона пішла б. А так вона відійшла на метрів сто, стала і стоїть, чекає, як завжди, поки я не підійду і не вибачусь, поки не прогнусь під неї. Вона буде там стояти, поки я не підійду. Гаразд, піду вибачатися … за щось », – говорить Саша.

На тлі позитивних змін чоловіка, Лєра, яка нічого не досягла, вже не виглядала такою відповідальною, як до участі в проекті. Саме тому Дмитро Карпачов вирішив приділити більше уваги виправленню Валерії.

Лера плачет

Спеціально для того, щоб показати дівчині, що вона повинна змінити модель поведінки, перестати істерити і маніпулювати оточуючими, було проведено наймасштабніше випробування в історії СТБ. Психологу допомагали 500 чоловік – вони побудували величезний лабіринт, з якого Лєра повинна була вибратися. З моменту початку випробування пройшло близько 20 хвилин, а учасниця вже здалася. «Один раз пройшла, другий раз, третій. Ну не вийшло – значить не буду більше. Не хочу », – говорить вона.

Ведучий був непохитний і не відреагував на сльози. Як і ланки живого лабіринту. Валерія змінила тактику, і просто почала стояти на місці. Чи вдасться Лєрі вибратися з живого лабіринту, ви можете побачити в програмі.

У наступному випробуванні Дмитро вирішив надати дівчині можливість розкритися, оволодіти новим навиком, і запросив її на тренування команди черлідерів. Але й тут Валерія почала плакати, говорити, що не може займатися, і розповіла про серйозне захворювання, з яким їй протипоказані навантаження: «У мене серцева недостатність, синдром ВПВ. І в мене не працює клапан, не надходить правильно кров. Навіть стрибок може бути смертельним. У мене навіть хрипи почалися, не вистачає мені повітря. І у мене в голові тільки те, що мені боляче ». У ході випробування було проведено медичне обстеження, яке показало справжню картину стану здоров’я Лєри.

Лера и тренер

Останні випробування проекту парі належало пройти пліч-о-пліч. Для того, щоб облаштувати будинок, який безкоштовно Олександру надав кінний театр, подружжя повинно було протягнути віз з будматеріалами цілих 3 км. Тоді вони могли б отримати їх безкоштовно і зайнятися ремонтом. Це випробування показало, хто в стосунках насправді хоче врятувати сім’ю.

Хто б міг подумати, що дівчина, яка сама звернулася за допомогою в проект, відмовиться змінюватися. Вона бачила джерело проблем в своєму чоловікові, але не захотіла помічати власних недоліків. Такою поведінкою вона не тільки сама стоїть на місці, але і тягне на дно кохану людину.

Чи є майбутнє у такої сім’ї? І чи варто взагалі її рятувати, дивіться у відео:

Смотреть следующую часть

Часть 1 из 4

Часть 4 из 4

Смотрите предыдущий выпуск прямо сейчас!