АНОНС: Чоловік б’є дружину і пасинка

Врятуйте нашу сім’ю

За статистикою, 82% ранніх шлюбів розпадаються ще в перші роки спільного життя. Але от чи можуть бути міцними такі союзи? Або, все ж, не варто поспішати під вінець?

22-річна Олена і 24-річний Едгар одружилися три роки тому. За плечима у Олени залишився негативний досвід життя в цивільному шлюбі і син, якого вона народила в 16. Зустрівши Едгара, вона сподівалася, що тепер все буде по-іншому. Але новий чоловік не виправдав очікувань. Едгар не забезпечує сім’ю, не займається вихованням пасинка і свого рідного сина, не допомагає дружині по господарству. Пара живе в квартирі матері Олени, а свекруха допомагає матеріально.

Муж избивает пасынка

Але найголовнішою претензією молодої дружини до чоловіка є те, що він постійно її ображає і піднімає руку. Не тільки на неї, але і на свого нерідного сина.

  Чи може безвідповідальний і незрілий чоловік стати дорослим і перетворитися на справжнього главу сім’ї? Як правильно будувати сім’ю, якщо подружжя одружилися в юному віці? І чи зможуть Олена і Едгар налагодити стосунки? Дивіться у вівторок, 25 листопада, о 20:00 на СТБ!